phone

تجهیزات آتش نشانی

  • بهترین برندهای تولید کننده تجهیزات آتشنشانی چیست؟
    شرکت های آلمانی نظیر اشباخ ، جوکل و ... از برندهای مطرح در این حوزه هستند اما در حال حاضر بیشتر شاهد حضور برندهای ایرانی در بازار هستیم. آداک فیدار نیز جز تولید کنندگان تجهیزات در کشور است که بسیاری از محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند و استانداردهای جهانی در تولیدات آن رعایت شده است.

شرکت آداک فیدار (Adak Fidar) در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آتش نشانی و ایمنی فعالیت داشته و سعی دارد تا با توجه به کیفیت و کارایی بالای محصولات تولیدی، بهترین را به شما ارائه دهد. این مجموعه با سابقه چندین ساله در این زمینه با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، محصولاتی استاندارد و مورد تایید سازمان آتش نشانی تولید می‌کند. همچنین آداک فیدار نمایندگی فروش تجهیزات ایرانی و خارجی ار معتبرترین و شناخته شده ترین برند های موجود در بازار می‌باشد.

ساخت و تولید تجهیزات

اگر قصد خرید تجهیزات اطفا حریق و ایمنی را دارید، می‌توانید از طریق همین صفحه به دسته بندی مورد نظر رفته و محصول دلخواهتان را به صورت اینترنتی سفارش دهید. همچنین برای مشاوره و اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان واحد فروش آداک فیدار تماس گرفته و خرید خود را انجام دهید.

برای انجام عملیات های اطفا حریق و همچنین برای افزایش ایمنی محیط و سازه ها، نیاز به استفاده از انواع تجهیزات آتش نشانی مورد نیاز می‌باشد. در واقع این تجهیزات به دسته بندی های متفاوتی تقسیم می‌شوند که هرکدام از آنها کارایی خاص خود را داشته و در مکان های بخصوصی کاربرد دارند. بنابراین در هنگام خرید تجهیزات آتش نشانی باید به کارایی آن توجه کنید. به دلیل اینکه آتش نشان ها از این تجهیزات برای نجات جان و مال افراد استفاده می‌کنند، طراحی و ساخت آنها باید به گونه ای باشد که بدون هیچ نقصی کار کنند.

انواع تجهیزات اطفا حریق

همانطور که گفته شد، تجهیزات اطفا حریق در مدل ها و انواع مختلفی ساخته می‌شوند و بر اساس کارایی و کاربردی که دارند، در دسته بندی های گوناگونی قرار می‌گیرند.

تجهیزات اطفا حریق

تجهیزات حفاظت فردی

محصولاتی که در این دسته بندی قرار می‌گیرند در واقع ابزار ها و پوشش هایی هستند که از آتش نشان در برابر عوامل محیطی، حریق، مواد شیمیایی، اشیا تیز و برنده و دیگر خطرات موجود در محل حادثه محافظت می‌کنند. چند نمونه از آنها شامل دستکش، لباس، کفش، کلاه و عینک می‌شود.

تجهیزات صنعتی

این گونه تجهیزات همان لوازمی هستند که با استفاده از آنها می‌توان آتش سوزی را خاموش کرده و یا با نگهداری آنها در محیط امنیت را افزایش داد. تجهیزاتی که در دسته قرار می‌گیرند نیز شامل جعبه ها، ماشین آتش نشانی، نازل، شیلنگ، اتصالات، نردبان، کپسول و … می‌باشد.

استعلام قیمت

توجه داشته باشید که کیفیت و کارایی این ابزار ها بسیار مهم و حیاتی هستند. زیرا برای نجات جان و مال افراد استفاده شده و همچنین آتش نشان نیز باید در برابر خطرات محیطی محافظت شود. همچنین مانند تمامی لوازم و ابزار ها و کالاهای دیگر، قیمت تجهیزات اطفا حریق نیز بر اساس کارایی، کیفیت، جنس و برند تولید کننده با یکدیگر متفاوت می‌باشد. در نتیجه بهتر بدون توجه به هزینه، بهترین را برای حفظ و افزایش امنیت محیط تهیه کنید.