phone

شیر آتش نشانی

شرکت آداک فیدار تولید کننده و پخش کننده انواع شیر آتش نشانی هیدرانت ایرانی و خارجی در کشور می باشد. امکان خرید به صورت تک و عمده وجود دارد. همکاران محترم برای اطلاع از قیمت عمده شیر های Hydrant ایستاده، تر، خشک و زمینی، با شماره های واحد فروش تماس بگیرند.

نمایش 1–16 از 37 نتیجه

 • چند نوع شیر هیدرانت وجود دارد؟
  این تجهیزات در انواع شیر هیدرانت ایستاده، خشک و تر (مرطوب) تولید شده و از هر کدام در مکان های متفاوتی استفاده می‌کنند. هیدرانت بشکه ای مرطوب در جنوب و مکان های گرم بسیار رایج است. از طرفی شیر هیدرانت ضد یخ یا خشک در مکان های سرد که امکان یخ زدن شیر وجود دارد، قرار داده می شود.
 • چرا آداک فیدار؟
  آداک فیدار علاوه بر تولید و ساخت انواع شیر های آتش نشانی، محصولات برترین برند های معتبر جهانی را نیز با قیمت مناسب به مشتریان گرامی عرضه می کند.
 • کاربرد شیر های آتش نشانی چیست؟
  از این شیرها برای دسترسی به منابع آب، تنظیم جریان و ... استفاده می شود. همچنین استفاده و نگهداری از آنها هزینه بسیار کمتری نسبت به استفاده و نگهداری از خودرو مخزن دار دارد.
 • شیرهای هیدرانت متعلق به چه شرکت یا ارگانی است؟
  این شیر ها به طور قانونی تحت مالکیت، جایگذاری و نگهداری شرکت آب هستند. اما شیرهای خصوصی که در شبکه های آب خصوصی یافت می شوند تحت مسئولیت شرکت آب محلی یا سازمان آتش نشانی نیستند.
 • چه عواملی در قیمت موثر است؟
  جنس، کلاس و نوع شیر در قیمت آن موثر است. کلاس شیر ها با رنگ بندی های متفاوت کلاهک مشخص می‌ شود که نشان دهنده مقدار دبی آب قابل تامین است.