phone

مانیتور آتش نشانی

شرکت آداک فیدار تولید کننده انواع مانیتور آتش نشانی ثابت و قابل حمل است. همچنین نماینده و پخش کننده انواع برند های معتبر خارجی نیز می‌باشد. امکان خرید تمام محصولات به صورت تک و عمده وجود دارد. ناگفته نماند برای اطلاع از قیمت عمده مانیتور های اطفا حریق، باید با شماره های واحد فروش تماس بگیرید.

نمایش 1–16 از 34 نتیجه

  • آیا مانیتور های آداک فیدار گارانتی دارند؟
    بله، شرکت آداک فیدار مانیتور های تولید خود را به مدت 2 سال گارانتی کرده و 5 سال هم به مشتریان گرامی خدمات پس از فروش ارائه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشخصات فنی محصولات و یا سفارش ساخت، با ما در تماس باشید.
  • آیا خرید مانیتور آتش نشانی به صورت اینترنتی و غیرحضوری وجود دارد؟
    بله، شرکت آداک فیدار تولید کننده انواع مانیتور و دیگر تجهیزات اطفا حریق بوده و همچنین نماینده بسیاری از برند های ایرانی و خارجی نیز می‌باشد. برای خرید تنها کافیست محصول مورد نظر خود را فروشگاه وبسایت انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید. تا پس از نهایی کردن سفارش، در سریعترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با واحد فروش تماس بگیرید.
  • مانیتور های آتشنشانی چه کاربردی در عملیات های اطفا حریق دارند؟
    از مانیتور ها برای خاموش کردن حریق های گسترده و پاشش مواد خاموش کننده (آب، فوم) به مکان هایی که امکان دسترسی برای آتش نشان وجود نداشته و یا خطرناک است استفاده می‌شود. این تجهیزات مقدار زیادی مواد خاموش کننده را با هدایت به سمت حریق و شعله ها می‌پاشند.