phone

فن تخلیه دود آتش نشانی

شرکت آداک فیدار تولید کننده و پخش کننده انواع فن تخلیه دود آتش نشانی فشار مثبت و ضد انفجار ایرانی و خارجی به صورت تک و عمده در کشور می باشد. برای اطلاع از قیمت فن تخلیه دود آتش نشانی در تعداد بالا، با شماره های واحد فروش تماس بگیرید.

نمایش 1–16 از 19 نتیجه

  • فن تخلیه دود فشار مثبت چیست؟
    فن های استخراج دود سبب امن شدن و ایمنی ساختمان با بیرون کشیدن دود و گرما می شوند. از هواکش های تخلیه دود در مراکز خرید، فرودگاه ها، ساختمان های صنعتی، سینما، تئاتر یا ساختمان های مشابه استفاده می کنند. همچنین از این تجهیزات برای خروج هوای بسیار گرم، تهویه هوای پارکینگ و تهویه تونل نیز استفاده می‌شود.
  • دلیل استفاده از هواکش تخلیه دود آتش نشانی چیست؟
    فن های فشار مثبت، جزو تجهیزات اطفا حریق بوده و از آنها برای خارج کردن دود از ساختمان در حال سوختن به عنوان یک دمنده استفاده می شود. در نتیجه افرادی که در محل حادثه قرار دارند، از جمع شدن دود زیاد در امان قرار می گیرند. همچنین استفاده از این فن ها سبب خروج گرمای محیط و غبار های اشتعال زا می شود که امکان مشتعل شدن را کاهش می دهد.
  • جدیدترین مدل فن های استخراج دود کدام است؟
    فن های تخلیه دود باتری دار، جدید ترین این تجهیزات هستند که شارژ شده و امکان حمل و جابجایی آنها به محیط سخت وجود دارد. همچنین بنزینی، برقی و آنها که با آب کار میکنند نیز در صنایع بسیاری استفاده می‌شوند.