phone

کوپلینگ آتش نشانی

در وبسایت آداک فیدار می‌توانید انواع کوپلینگ آتش نشانی ایرانی و خارجی را مشاهده کرده و هر کدام که نیاز داشتید، بر اساس سایز و اندازه با دیگر محصولات مشابه مقایسه کرده و آن را خریداری کنید. مجموعه آداک فیدار در زمینه تولید و تامین انواع کوپلینگ و اتصالات فعالیت می‌کند. برای اطلاع از قیمت عمده، با شماره های واحد فروش تماس بگیرید.

نمایش 1–16 از 41 نتیجه

  • چرا از کوپلینگ استفاده می‌شود؟
    کوپلینگ ها سبب اتصال تجهیزات با یکدیگر شده و عملیات های آتش نشانی را آسان می‌کنند. از کوپلینگ های اطفا حریق برای اتصال شیلنگ به شیر، شیلنگ به پمپ، شیلنگ به نازل و همچنین اتصال دو شلنگ به یکدیگر برای افزایش طول آنها استفاده می‌شود.
  • جنس کوپلینگ های آتشنشانی از چیست؟
    جنس این اتصالات معمولاً از آلومینیوم، آلیاژ های سبک، برنج، برنز، مفرغ و استیل است. دلیل انتخاب این فلزات، مقاومت در برابر خوردگی و پوسیدگی است. زیرا این قطعات مدام در برابر جریان آب بوده و آب نیز خاصیت خورندگی و خرابی بالایی دارد. بنابراین باید طول عمر بالایی داشته و توان مقابله با این ویژگی آب را دارا باشند تا عملیات های اطفا حریق را با مشکل مواجه نکنند.
  • چه نوع از کوپلینگ هایی در عملیات های آتش نشانی استفاده می‌شوند؟
    بیشتری مدل کوپلینگ هایی که در عملیات ها استفاده می‌شوند، مدل های Storz و رزوه ای هستند. در واقع کوپلینگ های رزوه ای پرکاربردترین آنها بوده و شامل نر و مادگی است. از این کوپلینگ ها اکثراً برای اتصال شیلنگ های تا 3 اینچ استفاده می‌کنند.