phone

نازل آتش نشانی

برای خرید نازل آتش نشانی می‌توانید از این بخش محصول مورد نظر خود را مشاهده کرده و پس از مقایسه ویژگی ها و قیمت بین دیگر نمونه ها، سفارش خود را ثبت نمایید. آداک فیدار تولید کننده و نماینده و پخش کننده انواع نازل های اطفا حریق در کشور بوده و تمامی سفارشات را به تمامی نقاط کشور ارسال می‌کند.

نمایش 1–16 از 34 نتیجه

  • نازل آتش نشانی چیست؟
    نازل های آتش نشانی می‌توانند جریان ثابتی را فراهم کنند یا به آتش نشانان اجازه دهند تا مناسب‌ترین نرخ جریان و فشار عملیاتی را برای اطفاء حریق انتخاب کنند. یک نازل اطفا حریق، برای رساندن آب یا فوم آتش نشانی برای خاموش کردن آتش به شیلنگ متصل می‌شود.
  • چگونه می‌توانید اقدام به خرید نازل آتش نشانی از آداک فیدار کنید؟
    برای خرید نازل های اطفا حریق از شرکت آداک فیدار می‌توانید از فروشگاه وبسایت و یا تماس با واحد فروش محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. ناگفته نماند که شرکت آداک فیدار یکی از برترین شرکت های تولید کننده نازل در کشور نیز می‌باشد.
  • چگونه باید از نازل های استفاده کرد؟
    استفاده از نازل آتشنشانی بسیار ساده است. تنها کافیست نازل را به کمک کوپلینگ به شیلنگ متصل کرده و زمانی که مایع خاموش کننده آماده بود، اهرم نازل را بکشید. از آنجایی که نازل ها انواع مختلف دارند، در مدل های تفنگی می‌توانید نوع پاشش را نیز مشخص کنید.